• Infolinia: 801 011 282
  • biuro@remax-gold.pl

Mieszkania Szombierki Bytom

Skontaktuj się ze mną, a przedstawię Ci szeroką ofertę naszego biura nieruchomości, w której znajduje się wiele mieszkań w Bytomskiej dzielnicy Szombierki, które śmiało możesz wynająć lub kupić!

Informacje o mieszkaniach w Szombierkach

Bytom to miasto, które znajduje się w granicach Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Dzięki dogodnej lokalizacji miasto cieszy się coraz większym zainteresowaniem pośród nowych, potencjalnych mieszkańców. Wiele osób decyduje się na wynajem mieszkania w Bytomiu ze względu na dogodną lokalizację, a także liczne atrakcje jakie proponuje miasto. Na rynku nieruchomości znajdziemy również oferty mieszkań na sprzedaż w Bytomiu, które również cieszą się sporym zainteresowaniem.

Bytom – charakterystyka miasta

Bytom to miasto na prawach powiatu, położone na południu Polski. Miasto graniczy z: Piekarami Śląskimi, Tarnowskimi Górami, Radzionkowem, Rudą Śląską, Świętochłowicami, Zabrzem oraz Chorzowem. Ponad 20% powierzchni miasta zajmują tereny zielone, na które składają się: parki miejskie, lasy, rezerwat Segiet, zespół przyrodniczo-krajobrazowy Żabie Doły.

Miasto zachwyca swoją zabytkową architekturą. Do dnia dzisiejszego na terenie miasta zachował się średniowieczny, urbanistyczny układ który porównuje się do architektury średniowiecznego, europejskiego miasta lokowanego na prawach niemieckich. Ponadto do dnia dzisiejszego na terenie Bytomia zachowało się wiele zabytków takich jak: cmentarz Żydowski, budynek Opery Śląskiej, wzgórze św. Małgorzaty, park miejski założony w 1870 roku, kościół Świętego Ducha, cmentarz Mater Dolorosa czy budynek Szkoły Muzycznej.

Szombierki to jedna z dzielnic Bytomia, która wcześniej stanowiła główną siedzibę gminy Chruszczów znajdującej się w powiecie bytomskim. Zagadka związana z nazwą dzielnicy nie jest do końca rozwiązana. Jedni mówią iż nazwa Szombierki pochodzi od nazwy ówczesnej osady Schönberg, którą przetłumaczono jako „Piękną Górę”. Zaś inni są zdania, że nazwa dzielnicy pochodzi od rycerza Fridericusa de Schonenburcha, który brał udział w uznaniu lennictwa Kazimierza II względem króla czeskiego Wacława.

Mieszkania do wynajęcia Bytom-Szombierki

Średnie ceny mieszkań do wynajęcia w Szombierkach mieszczą się w przedziale od 700 do 1400 złotych. Na miesięczną cenę wynajmu składają się takie opłaty jak: prąd, gaz, woda, media. Różnica cen mieszkań do wynajęcia w Szombierkach jest przede wszystkim związana z powierzchnią użytkową wynajmowanego lokalu, a także liczbie pokoi. Standardowe mieszkanie do wynajęcia posiada dwa pokoje, osobną łazienkę, kuchnię oraz przedpokój.

Mieszkania na sprzedaż Bytom-Szombierki

Cena mieszkań na sprzedaż w Szombierkach zaczyna się od kwoty 55 000 złotych. Taka cena dotyczy lokali, które posiadają jeden pokój, łazienkę, kuchnię oraz przedpokój. Grupa mieszkań na sprzedaż w Szombierkach posiadająca co najmniej dwa pokoje mieści się w przedziale od 65 000 do 110 000 złotych. Całkowity koszt mieszkań trzypokojowych zamyka się w sumie 200 000 złotych.

Profesjonalny pośrednik nieruchomości

Re/Max Gold to profesjonalny pośrednik nieruchomości, który na rynku działa kilka lat. Główna siedziba biura znajduje się w ścisłym centrum Katowic. Agencja dzięki współpracy z międzynarodową siecią Re/Max Gold systematycznie podnosi jakość świadczonych przez siebie usług. Licencjonowani pracownicy biura biorą udział w licznych szkoleniach gdzie mogą wymienić się doświadczeniem z innymi agentami z branży.

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą mieszkania do wynajęcia w Bytomiu lub ofertą sprzedaży mieszkania w Bytomiu skontaktuj się z naszym agentem. Pracownik biura Re/Max Gold dobierze ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb, oszczędzając Twój czas związany z dopełnieniem szeregu formalności. Jeżeli pragniesz skorzystać z oferty kredytowej poinformuj o tym naszego agenta, który przedstawi Ci różne alternatywy oferty.

W naszej ofercie znajdziesz również: apartamenty, domy do wynajęcia, domy na sprzedaż, domy Miechowice, domy Stolarzowice, działki budowlane, kawalerki, lokale do wynajęcia, mieszkania Łagiewniki, mieszkania Miechowice, mieszkania Stroszek, mieszkania Szombierki, mieszkania do remontu, mieszkania do wynajęcia, nowe domy, nowe mieszkania.

Mieszkania Szombierki Bytom

SKONTAKTUJ SIĘ Z RE/MAX Gold

Numer telefon do Remax-Gold biura nieruchomości - Bytom

telefon: 32 776 01 70
tel. kom.: 665 167 906

Adres biura nieruchomości Remax-Gold

ul. Kopernika 26
40-064 Katowice

Adres email biura nieruchomości Remax-Gold

e-mail: biuro@remax-gold.pl

Inne sposoby komunikacji

gadu-gadu: 4185770
skype: remax-gold

SPRAWDŹ JAK DO NAS TRAFIĆ