• Infolinia: 801 011 282
  • biuro@remax-gold.pl

Mieszkania Stroszek Bytom

Mieszkania na Stroszku mają szerg zalet. Jeśli i Ty chcesz tutaj zamieszkać, to skontaktuj się ze mną, a przedstawię Ci wiele ofert mieszkań na sprzedaż lub wynajem na Stroszku. Zadzwoń już teraz!

Informacje o mieszkaniach na Stroszku

Z roku na rok zapotrzebowanie rynku nieruchomości na nowe mieszkania w Bytomiu rośnie. Miasto przyciąga coraz więcej nowych mieszkańców, którzy ze względu na dobrą lokalizację, a także doskonałe połączenie komunikacyjne z miastami ościennymi pozwala na szybkie przemieszczanie się po miastach Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego.

Bytom – charakterystyka miasta

Bytom to miasto powiatowe z dość długą historią. Do tej pory w mieście zachował się średniowieczny układ urbanistyczny, charakterystyczny dla europejskich miast lokowanych na prawie niemieckim.

Ponad 20 % miasta stanowią tereny zielone w tym: parki miejskie, rezerwat leśny Segiet, kompleks krajobrazowo-przyrodniczy Żabie Doły oraz lasy. Na terenie miasta zlokalizować można wiele szlaków rowerowych, spacerowych jak i turystycznych. Do najbardziej znanych szlaków turystycznych zaliczyć można: szlak Tysiąclecia, szlak Husarii Polskiej, szlak Powstańców Śląskich oraz szlak im. Zygmunta Kleszczyńskiego.

Jedną z bardziej znanych dzielnic Bytomia jest Stroszek. Dzielnica miasta graniczy z Radzionkowem, Stolarzowicami, Suchą Górą, Miechowicami, śródmieściem oraz osiedlem generała Ziętka. Dzielnica Stroszek znajduje się w granicach miasta od roku 1975 roku. Mieszkańcy osiedla mogą przez cały rok doskonalić umiejętności jazdy na nartach czy snowboardzie. Gdyż niedaleko osiedla w nieczynnym kamieniołomie „Blachówka” znajduje się całoroczne centrum sportowo-rekreacyjne Dolomity Sportowa Dolina.

Mieszkania do wynajęcia osiedle Stroszek

Średnia cena mieszkań do wynajęcia na osiedlu Stroszek zaczyna się od 1000 złoty za miesięczny czynsz. Przeważająca liczba ofert dotyczy mieszkań do wynajęcia w głównej części Stroszka. Zdecydowana większość mieszkań posiada 2 pokoje, przedpokój, kuchnię oraz łazienkę. Szacowana powierzchnia użytkowa przy tej cenie wynosi 43 m2.

Jeżeli jesteś zainteresowany wynajmem mieszkania na osiedlu Stroszek skontaktuj się z licencjonowanym agentem nieruchomości Re/Max Gold. Nasz pracownik dostosuje ofertę handlową do Twoich indywidualnych potrzeb.

Mieszkania na sprzedaż osiedle Stroszek

Na osiedlu Stroszek ceny mieszkań na sprzedaż wahają się miedzy 55 000 - 150 000 złotych. Na cenę nieruchomości wpływają takie kryteria jak: powierzchnia użytkowa lokalu, liczba pokoi, kondygnacja na której położona jest nieruchomość oraz balkon.

Najtańsze oferty dotyczą mieszkań składających się z dwóch pokoi, łazienki, przedpokoju oraz kuchni. Mieszkania na sprzedaż na osiedlu Stroszek z droższej kategorii cenowej to mieszkania 3-5 pokojowe, które również posiadają łazienkę, kuchnię oraz przedpokój.

Pośrednik nieruchomości

Re/Max Gold to profesjonalne biuro nieruchomości, które dzięki współpracy z międzynarodową siecią agencji nieruchomości Re/Max funkcjonuje na rynku od kilku, dobrych lat. Licencjonowani agenci naszego biura poprzez swoje wieloletnie doświadczenie potrafią dopasować ofertę do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Pomoc pośrednika Re/Max Gold podczas kupna bądź sprzedaży nieruchomości pozwoli na szybkie i sprawne przeprowadzenie całej transakcji. Jeżeli jesteś zdecydowany na kupno nieruchomości możesz z korzystać ze specjalnej oferty kredytowej . Nasz pośrednik pomorze Ci w dopełnieniu wszelkich formalności, a także służy radą podczas dobierania ofert jak i świadczonych usług.

W naszej ofercie znajdziesz również: apartamenty, domy do wynajęcia, domy na sprzedaż, domy Miechowice, domy Stolarzowice, działki budowlane, kawalerki, lokale do wynajęcia, mieszkania Łagiewniki, mieszkania Miechowice, mieszkania Stroszek, mieszkania Szombierki, mieszkania do remontu, mieszkania do wynajęcia, nowe domy, nowe mieszkania.

Mieszkania Stroszek Bytom

SKONTAKTUJ SIĘ Z RE/MAX Gold

Numer telefon do Remax-Gold biura nieruchomości - Bytom

telefon: 32 776 01 70
tel. kom.: 665 167 906

Adres biura nieruchomości Remax-Gold

ul. Kopernika 26
40-064 Katowice

Adres email biura nieruchomości Remax-Gold

e-mail: biuro@remax-gold.pl

Inne sposoby komunikacji

gadu-gadu: 4185770
skype: remax-gold

SPRAWDŹ JAK DO NAS TRAFIĆ