• Infolinia: 801 011 282
  • biuro@remax-gold.pl

Mieszkania Miechowice Bytom

Chcesz kupić lub wynająć mieszkanie w bytomskiej dzielnicy Miechowice? Świetnie się składa. Pomoże Ci w tym nasze biuro nieruchomości. Zadzwoń do nas i zapytaj o naszą ofertę!

Informacje o mieszkaniach w Miechowicach

Bytom to dynamicznie rozwijające się miasto, które swoją różnorodnością przyciąga do siebie nowych mieszkańców, inwestorów, a także turystów. Wiele osób decyduje się na kupno lub wynajem mieszkania w Bytomiu ze względu na doskonałą lokalizację na mapie Górnego Okręgu Przemysłowego, a także liczne atrakcje jakie zapewnia miasto oraz korzystne warunki finansowe.

Bytom – kilka słów o mieście

Bytom leży w samym centrum konurbacji górnośląskiej. Miasto graniczy z: Świętochłowicami, Chorzowem, Zabrzem, Piekarami Śląskimi, Rudą Śląską oraz Tarnowskimi Górami. Bytom najczęściej kojarzy się z licznymi kopalniami węglowymi. Na przestrzeni lat na terenie miasta funkcjonowało 11 kopalń węgla, a także 2 huty żelaza. Na chwilę obecną zachowała się jedna kopalnia Bobrek-Centrum.

Turyści zjeżdżają się do Bytomia aby zobaczyć zabytkowe centrum miasta. Sporym zainteresowaniem ruchu turystycznego cieszy się Piwnica Gorywodów, wzgórze świętej Małgorzaty oraz Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Na terenie Bytomia znajduje się również Opera Śląska, muzea, Teatr Tańca, kino oraz galerie.

Miechowice to jedna z najmłodszych dzielnic Bytomia, gdyż prawnie stanowi dzielnicę miasta od 2008 roku. Osiedle wraz z sąsiadującymi Górnikami i Stolarzowicami liczy prawie 30 tysięcy mieszkańców. Na terenie dzielnicy zlokalizować można liczne zabytki architektoniczne. Do najpopularniejszych należą: kościół św. Krzyża, kościół Bożego Ciała, założenie pałacowo-parkowe Thiele-Wincklerów, kaplica św. Barbary czy zespół kościoła ewangelicko-augsburskiego.

Mieszkania do wynajęcia Bytom-Miechowice

Ceny mieszkań do wynajęcia na terenie Miechowic zaczynają się od 600 złotych. Na sumę miesięcznych opłat składa się najczęściej opłata za: gaz, prąd, wodę oraz media. Oferty tańszych mieszkań do wynajęcia w Miechowicach dotyczą nieruchomości posiadających dwa pokoje, łazienkę, kuchnię oraz przedpokój.

Mieszkania na sprzedaż Bytom-Miechowice

Średnia cena mieszkania na sprzedaż w Miechowicach za metr kwadratowy wynosi 1 700 złotych. Najczęściej na taką nieruchomość składają się: dwa pokoje, kuchnia, łazienka oraz przedpokój. Ceny mieszkań na sprzedaż w Miechowicach mieszczą się w przedziale od 68 000 do 190 000 złotych. Różnica w cenie nieruchomości jest zależna od metrażu mieszkania, a także liczby pokoi.

Re/Max Gold – pośrednik nieruchomości

Biuro Re/Max Gold mieści się w samym sercu Katowic. Nasza agencja należy do międzynarodowej sieci, która w światowych rankingach nieruchomości wciąż zajmuje pierwsze miejsce. Liczne sukcesy, bogate doświadczenie i stała współpraca ze specjalistami z branży wpływają na jakość świadczonych usług oraz na zadowolenie klientów.

Pracownicy Re/Max Gold pomogą Ci dobrać odpowiednią ofertę sprzedaży lub wynajmu mieszkania w Bytomiu, jak i innych miastach leżących na terenie Górnego Śląska. Agencja Re/Max Gold posiada rozbudowaną ofertę usług, które przyśpieszą czas realizacji oferty. Ponadto jeżeli pragniesz rozłożyć płatność za swoje nowe mieszkanie na raty, poinformuj o tym Twojego agenta nieruchomości. Wówczas nasz pracownik dopasuje ofertę do Twoich indywidualnych potrzeb.

W naszej ofercie znajdziesz również: apartamenty, domy do wynajęcia, domy na sprzedaż, domy Miechowice, domy Stolarzowice, działki budowlane, kawalerki, lokale do wynajęcia, mieszkania Łagiewniki, mieszkania Miechowice, mieszkania Stroszek, mieszkania Szombierki, mieszkania do remontu, mieszkania do wynajęcia, nowe domy, nowe mieszkania.

Mieszkania Łagiewniki Bytom

SKONTAKTUJ SIĘ Z RE/MAX Gold

Numer telefon do Remax-Gold biura nieruchomości - Bytom

telefon: 32 776 01 70
tel. kom.: 665 167 906

Adres biura nieruchomości Remax-Gold

ul. Kopernika 26
40-064 Katowice

Adres email biura nieruchomości Remax-Gold

e-mail: biuro@remax-gold.pl

Inne sposoby komunikacji

gadu-gadu: 4185770
skype: remax-gold

SPRAWDŹ JAK DO NAS TRAFIĆ