• Infolinia: 801 011 282
  • biuro@remax-gold.pl

Mieszkania Łagiewniki Bytom

Szukasz atrakcyjnego mieszkania w Bytomiu w dzielnicy Łagiewniki? Mam dla Ciebi dobrą wiadomość: chętnie Ci w tym pomogę. Zadzwoń i zapytaj o ofertę mieszkań dostępną w naszym biurze nieruchomości!

Informacje o mieszkaniach w Łagiewnikach

Rynek nieruchomości w mieście Bytom rozkwita! Nic dziwnego, że coraz młodsza grupa mieszkańców przyjeżdża do miasta nie tylko w celach zarobkowych, ale także zamiarem stałego zameldowania. Jeśli chodzi o sam rynek nieruchomości to dominujące oferty dotyczą mieszkań do wynajęcia w Bytomiu, a także mieszkań na sprzedaż w Bytomiu. Najczęściej na tą pierwszą grupę ofert decydują się studenci, którzy na co dzień studiują w Katowicach, a mieszkają i pracują w Bytomiu. Jeśli chodzi o ofertę mieszkań na sprzedaż to są one wybierane przez młode pary i rodziny, które rozpoczynają swoje nowe życie na śląsku.

Bytom – kilka słów o mieście

Bytom znajduje się na południu Polski, w województwie śląskim. Przeważnie miasto kojarzone jest z wydobyciem węgla. Niegdyś na terenie miasta funkcjonowało 11 kopalń węgla, a na chwilę obecną zachowała się jedna. Miasto stanowi część Górnego Okręgu Przemysłowego, zaś prawa miejskie miasto uzyskało w roku 1254.

Mieszkańcy mogą codziennie korzystać z różnych atrakcji jakie oferuje im miasto. W Bytomiu znaleźć możemy szereg zabytków architektonicznych takich jak: szyb Krystyna, ruiny pałacu von Thiele-Wincklerów, zabytkowe osiedle robotnicze „Kolonia Zgorzelec”, budynek filii Muzeum Górnośląskiego czy kościół świętego Ducha. Ponadto na terenie miasta znajduje się słynna Opera Bytomska, a także kina czy muzea.

Łagiewniki stanowią administracyjną dzielnicę Bytomia od roku 1951. Nazwa dzielnicy pochodzi od popularnego zawodu mieszkańców, którzy wykonywali tzw. łagwie. Ich zadaniem było przechowywanie wody oraz jej transportowanie. Na terenie osiedla Łagiewniki można spotkać wiele zabytków kultury, takich jak: osiedle robotnicze Kolonia Zgorzelec, kamienny krzyż pokuty w kształcie litery „T”, remizę strażacką oraz fortyfikacje Obszaru Warownego Śląsku.

Mieszkania do wynajęcia Łagiewniki

Średnia cena czynszu mieszkań do wynajęcia w Łagiewnikach zaczyna się od 1 500 złotych. Na podstawową wysokość czynszu składają się takie opłaty jak: prąd, gaz, woda, ogrzewanie oraz media. Najtańsze mieszkanie do wynajęcia w Łagiewnikach liczy trzy pokoje, kuchnię, łazienkę oraz przedpokój. Jeżeli chodzi o metraż nieruchomości to wynosi on 64 m2.

Mieszkania na sprzedaż Łagiewniki

Cena mieszkań na sprzedaż w Łagiewnikach zaczyna się od kwoty 56 000 złotych. Tego typu nieruchomość posiada kuchnię, łazienkę, przedpokój oraz jeden pokój. Obecnie ceny najdroższych mieszkań na sprzedaż w Łagiewnikach wynoszą 145 000 złotych. Przy czym tego typu nieruchomość posiada trzy pokoje, łazienkę, kuchnię oraz przedpokój.

Biuro nieruchomości Re/Max Gold

Re/Max Gold to profesjonalne biuro nieruchomości, które mieści się w samym centrum Katowic. Biuro funkcjonuje na rynku od kilku, dobrych lat. Licencjonowani pracowni biura rozwijają swoje umiejętności, a także budują doświadczenie zawodowe dzięki licznym szkoleniom, a także wspólnej wymianie doświadczeń zawodowych.

Re/Max Gold należy do międzynarodowej sieci agencji nieruchomości Re/Max, dlatego usługi świadczone przez katowickie biuro dorównują światowym trendom i rynkom. Jeśli potrzebujesz pomocy podczas kupna, wynajmu czy sprzedaży mieszkania w Bytomiu, Katowicach czy innym mieście skontaktuj się z naszym agentem. Pracownik Re/Max Gold dopełni wszelkich formalności związanych ze sprzedażą nieruchomości. Jeśli pragniesz rozłożyć płatność za swoją nieruchomość na raty poinformuj o tym naszego agenta, który dostosuje ofertę kredytową do Twoich indywidualnych potrzeb.

W naszej ofercie znajdziesz również: apartamenty, domy do wynajęcia, domy na sprzedaż, domy Miechowice, domy Stolarzowice, działki budowlane, kawalerki, lokale do wynajęcia, mieszkania Łagiewniki, mieszkania Miechowice, mieszkania Stroszek, mieszkania Szombierki, mieszkania do remontu, mieszkania do wynajęcia, nowe domy, nowe mieszkania.

Mieszkania Łagiewniki Bytom

SKONTAKTUJ SIĘ Z RE/MAX Gold

Numer telefon do Remax-Gold biura nieruchomości - Bytom

telefon: 32 776 01 70
tel. kom.: 665 167 906

Adres biura nieruchomości Remax-Gold

ul. Kopernika 26
40-064 Katowice

Adres email biura nieruchomości Remax-Gold

e-mail: biuro@remax-gold.pl

Inne sposoby komunikacji

gadu-gadu: 4185770
skype: remax-gold

SPRAWDŹ JAK DO NAS TRAFIĆ