• Infolinia: 801 011 282
  • biuro@remax-gold.pl

Kawalerki Bytom

Zadzwoń do mnie i zapytaj o szeroką ofertę kawalerek w Bytomiu. Pomagamy w sprzedaży i wynajmie kawalerek we wszystkich dzielnicach wyboru. Zapraszam do współpracy!

Informacje o kawalerkach w Bytomiu

Wiele osób pewnie i komfortowo czuje się w niedużych przestrzeniach. Mniejsze mieszkania mają wiele zalet, szczególnie jeśli mają być zamieszkiwane przez jednego lokatora. Poznaj ofertę kawalerek do wynajęcia oraz sprzedaży w Bytomiu.

Dlaczego warto wybrać kawalerkę?

Ogólny, ale trafny opis kawalerek to mieszkanie, na które składa się z jednego pokoju, kuchni, łazienki i przedpokoju. Wbrew pozorom tego typu nieruchomość nie musi być bardzo mała. Metraż kawalerek w Bytomiu najczęściej mieści się w przedziale od 25 metrów kwadratowych do 40. Przestrzeń można zorganizować w taki sposób, że spełnia świetne zadanie jako stałe lokum dla jednej, a czasem nawet dwóch osób. Plusy mieszkanie jednopokojowego to przede wszystkim zminimalizowanie kosztów stałych. Kawalerki są przeznaczane do wynajmu czasowego lub stałego oraz na sprzedaż. Jest to dobra inwestycja, a także rozwiązanie dla osób starszych czy zaczynających swoją przygodę na rynku obrotu nieruchomościami.

Wynajem kawalerek w Bytomiu

Mieszkania jednopokojowe w Bytomiu znajdziemy niemalże, w każdej dzielnicy tego miasta. Największą popularnością cieszą się jednopokojowe lokale w śródmieściu i sąsiadujących z nim dzielnicach (Rozbark, Szombierki). Ceny wynajmu kawalerek w staniu do zamieszkania mieszczą się w przedziale od 580 do 950 złotych. Większość tych lokali posiada wszystkie mebel potrzebne do ich zamieszkiwania, wnętrza są odświeżone i zadbane. Trzeb wziąć pod uwagę biorąc pod uwagę wynajem kawalerki jednorazową, zwrotną opłatę za kaucję. Opłaty, które trzeba uiścić dodatkowo to koszt prądu, gazu, zużycia wody. Ogrzewanie wynajmowanych bytomskich przestrzeniach może być gazowe, centralne lub węglowe.

Sprzedaż kawalerek

Mieszkania na początek można zakupić i wykorzystać pod wynajem bądź w tej sposób zacząć samodzielne utrzymanie. Ceny kawalerek w Bytomiu w różnym stanie mieszczą się dość szerokim przedziale od 41 900 do 1250 000 złotych. Ceny zależą od tego, czy lokal wymaga remontu i z jakiego zakresu są to prace. Wpływ na cenę ma również sprecyzowana lokalizacja oraz lokal budynku mieszkalnego. Nieruchomości jednopokojowe znajdują się w kamienicach (również tych odremontowanych), wysokich oraz niskich blokach.

Pomoc agencji nieruchomości

Jeśli są Państwo zainteresowani kupnem lub wynajmem kawalerki w śląskim mieście Bytom, zachęcamy do kontaktu z agentami biura Re/max Gold. Doświadczeni pracownicy przedstawią państwo jedynie korzystne oferty oraz zajmą się prawna stroną sprzedaży. Biuro nieruchomości z Bytomia zapewnia kompleksową obsługę dlatego zajmujemy się również sprawą kredytu hipotecznego, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Walory lokalizacji – Bytom

- Niskie ceny mieszkań;
- Dobrze rozwinięta komunikacja miejska oraz drogowa;
- Małe odległości między taki miastami jak Katowice, Chorzów, Tarnowskie Góry, Świętochłowice;
- Duży wybór placówek edukacyjnych;
- Rozwój miejsc związanych z kulturą, rekreacją, sportem i rozrywką;
- Rozwinięty sektor handlowo – usługowy.

W naszej ofercie znajdziesz również: apartamenty, domy do wynajęcia, domy na sprzedaż, domy Miechowice, domy Stolarzowice, działki budowlane, kawalerki, lokale do wynajęcia, mieszkania Łagiewniki, mieszkania Miechowice, mieszkania Stroszek, mieszkania Szombierki, mieszkania do remontu, mieszkania do wynajęcia, nowe domy, nowe mieszkania.

Kawalerki Bytom

SKONTAKTUJ SIĘ Z RE/MAX Gold

Numer telefon do Remax-Gold biura nieruchomości - Bytom

telefon: 32 776 01 70
tel. kom.: 665 167 906

Adres biura nieruchomości Remax-Gold

ul. Kopernika 26
40-064 Katowice

Adres email biura nieruchomości Remax-Gold

e-mail: biuro@remax-gold.pl

Inne sposoby komunikacji

gadu-gadu: 4185770
skype: remax-gold

SPRAWDŹ JAK DO NAS TRAFIĆ