• Infolinia: 801 011 282
  • biuro@remax-gold.pl

Apartamenty Bytom

Marzysz o pięknym, wygodnym i przestronnym apartamencie w Bytomiu? Kochasz to miasto i chcesz kupić tu apartament, który spełni wszelkie Twoje oczekiwania? Skontaktuj się ze mną, a przedstawię Ci ofertę naszego biura nieruchomości!

Informacje o apartamentach w Bytomiu

Wiele osób decyduje się na pobyt stały lub tymczasowy na Śląsku. Jednak z śląskich, popularnych miast jest Bytom. W tym mieście można zdecydować się na kupno nieruchomości lub jej wynajem w bardzo korzystnej cenie. Chcemy zapoznać Państwa z ofertą dotyczącą apartamentów dostępnych w mieście Bytom.

Apartamenty

Apartamenty to luksusowe nieruchomości, które zazwyczaj są wynajmowane krótkoterminowo, ale mogą być również zamieszkiwane na stałe. Jest to rodzaj mieszkania, który spełnia bardzo wysokie standardy, tym samym koszty jego utrzymania są dość wysokie. Bytom jest jednym z miast, w który możemy spotkać taki typ nieruchomości.

Apartament musi posiadać łazienkę, WC, kuchnię komfortowe pokoje, salon. Apartament to opcja dla ludzi, którzy chcą poczuć wygodę i komfort, ale nie interesuje ich dom. Można zamieszkać w lokalu o wysokim standardzie na stałe bądź wynająć go tymczasowo nawet na kilka dni. Apartamenty leżą w rejonach miasto funkcjonalnych, blisko centrum. Ich położenie daje możliwość bycia mobilnym. Zamieszkaj w Bytomiu i poczuj wygodę.

Agencja nieruchomości

Firma Remax Gold to firma mająca 40 letnią tradycją. Lokalne oddziały zatrudniają jedynie doświadczonych pracowników, którzy osiągają sukcesu na regionalnym rynku obrotu nieruchomościami w Bytomiu. Skontaktujesz się z nim telefonicznie, osobiście oraz przez formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej. Celem naszych działań jest pomoc merytoryczna klientom, skuteczne przeprowadzenie transakcji zakupu lub sprzedaży. Dzięki pomocy pośredników zaoszczędzisz czas i będziesz czuł się bezpiecznie.

Bytom – opis lokalizacji

Bytom to miasto znajdujące się na Górnym Śląsku. Miasto jest duże, więc zostało podzielone na dzielnice oraz osiedla:
- Śródmieście
- Bobrek
- Górniki
- Karb
- Łagiewnik
- Rozbark
- Miechowice
- Osiedle Generała Ziętka
- Stroszek
- Szombierki
- Stolarzowice
- Sucha Góra.

Miasto Bytom jest przez wiele osób uważane za wyjątkowo. To za sprawą wiekowych kamienic, które są właśnie odnawiane. Obok miejskiego klimatu znajdziemy tutaj tereny zielone, parki, trasy spacerowe. Bytom jest świetnie skomunikowany z miastami, które z nim sąsiadują. Mamy na myśli:
- Chorzów
- Świętochłowice
- Tarnowski Góry
- Piekary.

W mieście znajduje się wiele przedszkoli, szkół podstawowych oraz średnich. Znajdziemy tutaj również ofertę szkolnictwa wyższego. Zapewniamy, że czas wolny można zorganizować tutaj nie wiele sposobów. Mieści się tutaj muzeum, Bytomskie Centrum Kultury, kino, lodowiska oraz inny atrakcje rekreacyjne. Miasto dba o swoją tradycje oraz rozwój. Rozwinął się tutaj sektor handlowo-usługowy.

W naszej ofercie znajdziesz również: apartamenty, domy do wynajęcia, domy na sprzedaż, domy Miechowice, domy Stolarzowice, działki budowlane, kawalerki, lokale do wynajęcia, mieszkania Łagiewniki, mieszkania Miechowice, mieszkania Stroszek, mieszkania Szombierki, mieszkania do remontu, mieszkania do wynajęcia, nowe domy, nowe mieszkania.

Apartamenty Bytom

SKONTAKTUJ SIĘ Z RE/MAX Gold

Numer telefon do Remax-Gold biura nieruchomości - Bytom

telefon: 32 776 01 70
tel. kom.: 665 167 906

Adres biura nieruchomości Remax-Gold

ul. Kopernika 26
40-064 Katowice

Adres email biura nieruchomości Remax-Gold

e-mail: biuro@remax-gold.pl

Inne sposoby komunikacji

gadu-gadu: 4185770
skype: remax-gold

SPRAWDŹ JAK DO NAS TRAFIĆ